• 0

Vyskúšajte Dynamics CRM v cloude

Category:Dynamics CRM Tags : 

Dynamics CRM v cloude môžete vyskúšať pomerne jednoducho bez zdĺhavej inštalácie všetkých potrebných súčastí. Na vlastnú inštaláciu sú potrebné nasledovné súčasti: Windows Server 2012 / R2 ako doménový radič, SQL server 2012 / 2014,  Reporting Services 2012/2014, príp. SharePoint a Exchange. Inštalácia a konfigurácia tohto všetko odpadá ak využijete Dynamics CRM v cloude. V tomto prípade stačí spraviť len jednoduchú registráciu a môžete začať produkt skúšať prakticky okamžite na svojom klientskom počítači. V nasledujúcom článku popíšem ako môžete začať bezplatne skúšať Dynamics CRM v cloude počas jedného mesiaca.

Dynamics CRM v cloude – registrácia

Dynamics CRM v cloude nájdete na tejto adrese http://www.microsoft.com/sk-sk/dynamics/CRM.aspx kde stačí využiť odkaz na 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Ďalší postup je nasledovný:

1. V prvom kroku vypíšte požadované registračné polia a kliknite na odkaz Ďalej.

Microsoft Dynamics CRM v cloude

2. V druhom kroku je potrebné vytvoriť identifikáciu používateľa. Vyplňte meno, názov spoločnosti, ktorá sa doplní do domény a zadajte heslo. Ak je doména voľná zobrazí sa zelená značka a potom kliknite na Ďalej.

Microsoft Dynamics CRM v cloude

3. V poslednom kroku treba spraviť overenie, že nie ste robot. To sa dá spraviť SMS-kou alebo telefonátom. Zadajte telefónne číslo, kliknite na odkaz Odoslať mi SMS správu a počkajte na správu s kódom.

Microsoft Dynamics CRM v cloude

4. Kód zadajte do zobrazeného poľa, označte preferencie na komunikáciu s Microsoftom a prečítajte si zmluvu o skúšobnej verzii. Keď súhlasíte, kliknite na odkaz Vytvoriť konto.

Microsoft Dynamics CRM v cloude

Poznámka: Zadanie kódu je pravdepodobne časovo obmedzené a preto sa môže stať, že kým bude čítať zmluvu jeho platnosť skončí a bude si musieť vyžiadať nový kód kliknutím na odkaz.

5. Po chvíli sa zobrazí informácia o vytvorení konta, kde bude zobrazená Vaša identifikácia používateľa. Údaje si uložte a prihlasovaciu adresu si môžete zaradiť medzi obľúbené položky na jednoduchšie prihlasovanie. Kliknite na odkaz Môžete začať… .

Microsoft Dynamics CRM v cloude

6. Ešte potvrďte detaily o jazyku, krajine a mene. Kliknite na Dokončiť a počkajte na zobrazenie ďalších stránok s informáciami.

Microsoft Dynamics CRM v cloude

7. Zobrazí sa oznam Získavajú sa nastavenia a zatiaľ si môžete pozrieť úvodné video, ktoré je na stránke dostupné.
8. Do skončenia videa sa zvyčajne zobrazí oznam, že nastalo prihlásenie a môžete si uložiť odkaz na prihlasovaciu obrazovku. Kliknite na odkaz za textom Prihláste sa.

Microsoft Dynamics CRM v cloude

9. Počkajte na prvé zobrazenie Microsoft Dynamics CRM online. Na uvítacej obrazovke si môžete pozrieť informácie o produkte a následne môžete začať produkt skúšať. Už bude obsahovať skúšobné údaje, aby ste sa ľahšie v prostredí orientovali.

Microsoft Dynamics CRM v cloude

Ak chcete zlepšiť prácu a evidenciu vzťahov so zákazníkmi, tak nás neváhajte kontaktovať, pripravíme Vám návrh riešenia a ukážku používania Microsoft Dynamics CRM.
Kontakt

.


O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj Office 365, SharePoint a ďalšie.

Pridať komentár

Vyhľadávanie na portáli

Prihlásiť sa

Partner portálu

Košík

Najbližšie udalosti

  1. Excel – čo sa vám zíde vedieť na pohovore

    27 septembra @ 18:00 - 19:00
  2. Kedy použiť animácie v PowerPointe

    29 septembra @ 10:00 - 11:00

Spätná väzba cez anketu. Ďakujeme.

Kedy Vám vyhovuje účasť na webinári (online školení)?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Spätná väzba cez ďalšiu anketu. Ďakujeme.

Pre akú aplikáciu by ste si pozreli postupy na online školení?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...