Dynamics CRM

Vyskúšajte Dynamics CRM v cloude

Dynamics CRM v cloude môžete vyskúšať pomerne jednoducho bez zdĺhavej inštalácie všetkých potrebných súčastí. Na vlastnú inštaláciu sú potrebné nasledovné súčasti: Windows Server 2012 / R2 ako doménový radič, SQL server 2012 / 2014,  Reporting Services 2012/2014, príp. SharePoint a Exchange. Inštalácia a konfigurácia tohto všetko odpadá ak využijete Dynamics CRM v cloude. V tomto prípade stačí spraviť len jednoduchú registráciu a môžete začať produkt skúšať prakticky okamžite na svojom klientskom počítači. V nasledujúcom článku popíšem ako môžete začať bezplatne skúšať Dynamics CRM v cloude počas jedného mesiaca.

Dynamics CRM v cloude – registrácia

Dynamics CRM v cloude nájdete na tejto adrese http://www.microsoft.com/sk-sk/dynamics/CRM.aspx kde stačí využiť odkaz na 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Ďalší postup je nasledovný:

1. V prvom kroku vypíšte požadované registračné polia a kliknite na odkaz Ďalej.

Microsoft Dynamics CRM v cloude

2. V druhom kroku je potrebné vytvoriť identifikáciu používateľa. Vyplňte meno, názov spoločnosti, ktorá sa doplní do domény a zadajte heslo. Ak je doména voľná zobrazí sa zelená značka a potom kliknite na Ďalej.

Microsoft Dynamics CRM v cloude

3. V poslednom kroku treba spraviť overenie, že nie ste robot. To sa dá spraviť SMS-kou alebo telefonátom. Zadajte telefónne číslo, kliknite na odkaz Odoslať mi SMS správu a počkajte na správu s kódom.

Microsoft Dynamics CRM v cloude

4. Kód zadajte do zobrazeného poľa, označte preferencie na komunikáciu s Microsoftom a prečítajte si zmluvu o skúšobnej verzii. Keď súhlasíte, kliknite na odkaz Vytvoriť konto.

Microsoft Dynamics CRM v cloude

Poznámka: Zadanie kódu je pravdepodobne časovo obmedzené a preto sa môže stať, že kým bude čítať zmluvu jeho platnosť skončí a bude si musieť vyžiadať nový kód kliknutím na odkaz.

5. Po chvíli sa zobrazí informácia o vytvorení konta, kde bude zobrazená Vaša identifikácia používateľa. Údaje si uložte a prihlasovaciu adresu si môžete zaradiť medzi obľúbené položky na jednoduchšie prihlasovanie. Kliknite na odkaz Môžete začať… .

Microsoft Dynamics CRM v cloude

6. Ešte potvrďte detaily o jazyku, krajine a mene. Kliknite na Dokončiť a počkajte na zobrazenie ďalších stránok s informáciami.

Microsoft Dynamics CRM v cloude

7. Zobrazí sa oznam Získavajú sa nastavenia a zatiaľ si môžete pozrieť úvodné video, ktoré je na stránke dostupné.
8. Do skončenia videa sa zvyčajne zobrazí oznam, že nastalo prihlásenie a môžete si uložiť odkaz na prihlasovaciu obrazovku. Kliknite na odkaz za textom Prihláste sa.

Microsoft Dynamics CRM v cloude

9. Počkajte na prvé zobrazenie Microsoft Dynamics CRM online. Na uvítacej obrazovke si môžete pozrieť informácie o produkte a následne môžete začať produkt skúšať. Už bude obsahovať skúšobné údaje, aby ste sa ľahšie v prostredí orientovali.

Microsoft Dynamics CRM v cloude

Ak chcete zlepšiť prácu a evidenciu vzťahov so zákazníkmi, tak nás neváhajte kontaktovať, pripravíme Vám návrh riešenia a ukážku používania Microsoft Dynamics CRM.
Kontakt

.

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár