Office 365

Zdieľanie v Microsoft 365 je vynovené

Ak používate predplatné Microsoft 365, tak ste si určite všimli, že niektoré funkcie a aplikácie Microsoft občas zmení. Môže pridať nejaké nové, odobrať existujúce alebo ich vylepší, príp. zhorší. 😊 Takto zmenili aj okno zdieľania súborov. Princíp zostal zachovaný, ale v prvom kroku to vyzerá trochu inak. Použiť to môžete vo OneDrive, SharePoint ale aj priamo v Office aplikáciách alebo vo Windows prieskumníkovi a na domovskej stránke služby Microsoft 365. Vždy budete vidieť rovnaké okno. Nižšie popisujem ako teraz v prvom kroku vyzerá zdieľanie v Microsoft 365.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár