OneDrive

Na čo je služba To Do vo OneDrive

Ak v Outlooku využívate úlohy, tak tieto sú prepojené so službou To Do, ktorá je dostupná v predplatnom Microsoft 365 ale aj v bezplatnom OneDrive, ktorý získate vytvorením Microsoft konta (napr. Outlook.com). Úlohy, ktoré si plánujete na splnenie môžete zadať v Outlooku a tieto sa synchronizujú do cloudu a ide to aj opačne. Ak pridáte úlohu v cloude, tak sa synchronizuje do Outlooku. Vyžaduje to ale nakonfigurovaný emailový účet napr. outlook.com alebo podnikové / školské konto. Ako sa používa služba To Do vo OneDrive popisujem nižšie cez bezplatný Microsoft účet, ale rovnako je to aj v predplatnom 365.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár