` Iné

Prajem Vám úspešný nový rok 2017

Milí čitatelia portálu Tipy a triky v MS Office, účastníci mojich školení a konzultácií a obchodní partneri, ďakujem Vám za doterajšiu priazeň, dôveru a spoluprácu. Zároveň Vám prajem šťastný a úspešný nový rok 2017. Verím, že bude pre Vás lepší a jednoduchší ako ten doterajší.

Budem sa snažiť aj naďalej prinášať Vám cez portál www.tipy-triky.sk zaujímavé články, video návody a webináre, ktoré Vám poskytnú postupy ako pracovať s počítačom jednoduchšie a efektívnejšie. Hlavne v aplikáciách na kancelársku prácu MS Office 2016/2013 a samozrejme aj vo Windows 10/8.1.

V roku 2016 som pre Vás napísal 144 článkov s návodmi. K nim som nahral 48 video návodov a spravil som pre Vás aj 16 živých online webinárov. Z tohto počtu som spravil po desať článkov o týchto aplikáciách: Excel, SharePoint, Outlook, Office 365, PowerPoint, Word, Windows a samozrejme písal som aj o iných ako je Access, OneNote, Visio, Project, Azure a ďalšie.
Celkovo si však môžete na portáli k dnešnému dňu prečítať už 424 článkov a pozrieť si môžete 168 video návodov.

Neváhajte ma prosím kontaktovať ak budete riešiť nejaký MS Office problém, ktorý môže poslúžiť ako námet na článok a video návod. Určite ma kontaktujte aj v prípade, že by ste Office problém chceli riešiť osobne na konzultácii alebo školení, príp. na online webinári.

V spolupráci so skupinou firiem BSP Vám spoločne dokážeme pomôcť s licencovaním, navrhnutím a vytvorením riešenia na mieru či už na správu údajov alebo na správu infraštruktúry.

Ďakujem Vám za priazeň a spoluprácu a teším na nové výzvy a ďalšiu spoluprácu aj v prichádzajúcom roku 2017.

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár