• 0

Prajem Vám úspešný nový rok 2017

Category:` Iné Tags : 

Milí čitatelia portálu Tipy a triky v MS Office, účastníci mojich školení a konzultácií a obchodní partneri, ďakujem Vám za doterajšiu priazeň, dôveru a spoluprácu. Zároveň Vám prajem šťastný a úspešný nový rok 2017. Verím, že bude pre Vás lepší a jednoduchší ako ten doterajší.

Budem sa snažiť aj naďalej prinášať Vám cez portál www.tipy-triky.sk zaujímavé články, video návody a webináre, ktoré Vám poskytnú postupy ako pracovať s počítačom jednoduchšie a efektívnejšie. Hlavne v aplikáciách na kancelársku prácu MS Office 2016/2013 a samozrejme aj vo Windows 10/8.1.

V roku 2016 som pre Vás napísal 144 článkov s návodmi. K nim som nahral 48 video návodov a spravil som pre Vás aj 16 živých online webinárov. Z tohto počtu som spravil po desať článkov o týchto aplikáciách: Excel, SharePoint, Outlook, Office 365, PowerPoint, Word, Windows a samozrejme písal som aj o iných ako je Access, OneNote, Visio, Project, Azure a ďalšie.
Celkovo si však môžete na portáli k dnešnému dňu prečítať už 424 článkov a pozrieť si môžete 168 video návodov.

Neváhajte ma prosím kontaktovať ak budete riešiť nejaký MS Office problém, ktorý môže poslúžiť ako námet na článok a video návod. Určite ma kontaktujte aj v prípade, že by ste Office problém chceli riešiť osobne na konzultácii alebo školení, príp. na online webinári.

V spolupráci so skupinou firiem BSP Vám spoločne dokážeme pomôcť s licencovaním, navrhnutím a vytvorením riešenia na mieru či už na správu údajov alebo na správu infraštruktúry.

Ďakujem Vám za priazeň a spoluprácu a teším na nové výzvy a ďalšiu spoluprácu aj v prichádzajúcom roku 2017.


O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj Office 365, SharePoint a ďalšie.

Pridať komentár

Vyhľadávanie na portáli

Prihlásiť sa

Partner portálu

Košík

Spätná väzba cez anketu. Ďakujeme.

Kedy Vám vyhovuje účasť na webinári (online školení)?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Spätná väzba cez ďalšiu anketu. Ďakujeme.

Pre akú aplikáciu by ste si pozreli postupy na online školení?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...