` Iné

Vianočné sviatky a PF 2023

Milí čitatelia portálu tipy-triky.sk, účastníci školení a kolegovia,

prajem Vám príjemné Vianočné sviatky a všetko dobré v novom roku. Ďakujem Vám za doterajšiu priazeň a dôveru pri realizácii školení a konzultácií.

Teším sa na ďalšiu spoluprácu v roku 2023 či pri online alebo osobných školeniach ako aj pri konzultáciách a iných pracovných a nepracovných aktivitách.

V tomto roku ste si mohli doteraz prečítať 142 nových autorských článkov ku ktorým som spravil 45 video návodov. Taktiež ste sa mohli zúčastniť 24 webinárov ak máte sponzorovanú alebo prémiovú registráciu. Najviac som popisoval služby a aplikácie Access, Excel, Office 365, Outlook, PowerPoint, SharePoint, Teams, Windows a Word.

Celkovo si môžete na portáli od jeho spustenia vyhľadať informácie a postupy v 1286 autorských článkoch, pozrieť si môžete viac ako 454 video návodov a doteraz ste sa mohli zúčastniť 190 webinárov.

Podobný rozsah nových článkov, video návodov a webinárov môžete očakávať aj v roku 2023.

Vianočné sviatky na tipy-triky.sk

Vianočné sviatky na tipy-triky.sk

Ešte raz ďakujem za doterajšiu priazeň a dôveru. Verím, že sa stretneme na online školeniach alebo osobných školeniach aj v roku 2023.

Šťastné a veselé Vianoce a všetko najlepšie v Novom roku 2023 prajem.

Peter Belko
Autor a prevádzkovateľ portálu tipy-triky.sk

Obrázok 1 od annca z Pixabay
Obrázok 2 od Pexels z Pixabay

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár