• 0

Vianočné sviatky a Nový rok 2020

Category:` Iné Tags : 

Milí čitatelia, partneri portálu, klienti a účastníci školení,

prajem Vám prijemné prežitie Vianočných sviatkov a všetko dobré v novom roku. Veľa zdravia, šťastia, osobných a pracovných úspechov v roku 2020. Ďakujem Vám za doterajšiu priazeň a podporu. Teším sa na ďalšiu spoluprácu počas roka 2020 či už cez články, video návody, webináre alebo osobné školenia a konzultácie.

V tomto roku 2019 ste si mohli prečítať 144 nových článkov s návodmi, pozrieť ste si mohli 48 nových video návodov a časť z Vás sa zúčastnila na 24 živých online webinároch a desiatkach osobných školení v učebni.

Všetky aktivity boli ohľadom Access, Azure, Excel, Office, Office 365, OneDrive, OneNote, Outlook, PowerPoint, Project, Publisher, SharePoint, SQL Server, Teams, Visio, Windows, Word ale aj WordPress, cez ktorý niektorým z Vás robím aj weby. 😉

Vianočné sviatky a Nový rok 2020

Budem veľmi rád ak sa aj v roku 2020 ozvete s Vašimi otázkami a námetmi na ďalšie články a video návody.

Ešte raz ďakujem za doteraz prejavenú dôveru pri publikačnej, konzultačnej a školiacej činnosti v Microsoft technológiách ako aj pri tvorbe webových stránok vo WordPress a teším sa budúcu spoluprácu.

Všetko dobré prajem,

Peter Belko,
Konzultant, autor a správca portálu tipy-triky.sk

 


O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj Office 365, SharePoint a ďalšie.

Pridať komentár

Vyhľadávanie na portáli

Prihlásiť sa

Partner portálu

Košík

Spätná väzba cez anketu. Ďakujeme.

Kedy Vám vyhovuje účasť na webinári (online školení)?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Spätná väzba cez ďalšiu anketu. Ďakujeme.

Pre akú aplikáciu by ste si pozreli postupy na online školení?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...