` Iné

Vianočné sviatky a nový rok 2020

Milí čitatelia, partneri portálu, klienti a účastníci školení,

prajem Vám prijemné prežitie Vianočných sviatkov a všetko dobré v novom roku. Veľa zdravia, šťastia, osobných a pracovných úspechov v roku 2020. Ďakujem Vám za doterajšiu priazeň a podporu. Teším sa na ďalšiu spoluprácu počas roka 2020 či už cez články, video návody, webináre alebo osobné školenia a konzultácie.

V tomto roku 2019 ste si mohli prečítať 144 nových článkov s návodmi, pozrieť ste si mohli 48 nových video návodov a časť z Vás sa zúčastnila na 24 živých online webinároch a desiatkach osobných školení v učebni.

Všetky aktivity boli ohľadom Access, Azure, Excel, Office, Office 365, OneDrive, OneNote, Outlook, PowerPoint, Project, Publisher, SharePoint, SQL Server, Teams, Visio, Windows, Word ale aj WordPress, cez ktorý niektorým z Vás robím aj weby. 😉

Vianočné sviatky a nový rok 2020

Budem veľmi rád ak sa aj v roku 2020 ozvete s Vašimi otázkami a námetmi na ďalšie články a video návody.

Ešte raz ďakujem za doteraz prejavenú dôveru pri publikačnej, konzultačnej a školiacej činnosti v Microsoft technológiách ako aj pri tvorbe webových stránok vo WordPress a teším sa budúcu spoluprácu.

Všetko dobré prajem,

Peter Belko,
Konzultant, autor a správca portálu tipy-triky.sk

 

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár