` Iné

Vianočné sviatky a nový rok 2021

Milí čitatelia, partneri portálu, kolegovia a účastníci školení,

prajem Vám príjemné a pokojné prežitie vianočných sviatkov, veľa zdravia, šťastia a osobných ako aj pracovných úspechov v novom roku 2021.

Ďakujem Vám za Vašu doterajšiu priazeň, spoluprácu, pripomienky aj otázky. Počas tohto roka ste si mohli prečítať 144 článkov s návodmi a postupmi aj s obrázkami, pozrieť ste si mohli 48 nových video návodov a zúčastniť ste sa mohli 24 webinárov prenášaných naživo. Na podobný rozsah nových článkov / videí / webinárov sa môžete tešiť aj počas roka 2021.

Osobne sme sa stretli v učebni len vo veľmi obmedzenej miere, ale namiesto toho ste ma mohli aspoň počuť a občas vidieť na online školeniach či už jednodňových alebo aj dlhších na niekoľko dní. Veľmi ma teší Vaše veľmi pozitívne a vysoké hodnotenie kvality ich realizácie.

Vianočné sviatky a nový rok 2021

Do konca roka 2020 bude na MS Office portáli www.tipy-triky.sk spolu 1000 článkov, k nim je 323 video návodov plus 38 zdieľaných z YouTube kanála a bolo zrealizovaných 142 webinárov.

Všetko sú to moje autorské články a prakticky vyskúšané postupy ohľadom Access, Azure, Excel, Office, Office 365, OneDrive, OneNote, Outlook, PowerPoint, Project, Publisher, SharePoint, SQL Server, Teams, Visio, Windows, Word, ktorých námety čerpám aj z Vašich otázok, za ktoré Vám veľmi pekne ďakujem a teším sa aj na tie budúce.

Ešte raz Vám prajem veľa šťastia a hlavne pevné zdravie aj v 2021. 🎄🍾🍀🙏

Peter Belko
Konzultant, autor a prevádzkovateľ MS Office portálu www.tipy-triky.sk

Malý obrázok od aalmeidah z Pixabay a Obrázok od Photo Mix z Pixabay

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár