` Iné

Vianočné sviatky a nový rok

Milí čitatelia, klienti a partneri portálu tipy-triky.sk prajem Vám príjemné prežitie Vianočných sviatkov a všetko dobré v novom roku 2019. Veľa zdravia, šťastia, osobných a pracovných úspechov v roku 2019.

V tomto roku ste si mohli prečítať viac ako 140 článkov. Tí z Vás, ktorí ste v prémiovej a sponzorovanej úrovni ste si mohli pozrieť viac ako 45 video návodov a mohli ste sa zúčastniť 24 naživo prenášaných online webinárov.

Niektorých z Vás som stretol aj osobne na školeniach v učebni alebo pri konzultáciách a riešení problémov s úlohami v MS Office ale aj pri vytváraní web stránok vo WordPress.

Vianočné sviatky a nový rok 2019

V roku 2019 bude rozsah publikovaných informácii podobný tomu z roku 2018. Budem veľmi rád ak sa ozvete s námetmi čo by ste si chceli prečítať, pozrieť vo video návodoch alebo na webinároch. Zaujímavé témy rád zaradím do plánu publikovania.

Ak by ste chceli niečo publikovať aj Vy, tak sa prosím ozvite a dohodneme sa na postupe.

Ešte raz ďakujem za doteraz prejavenú dôveru pri publikačnej, konzultačnej a školiacej činnosti v Microsoft technológiách ako aj pri tvorbe webových stránok vo WordPress a teším sa budúcu spoluprácu.

Peter Belko
Konzultant, autor a správca portálu tipy-triky.sk

.

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár